Skip Navigation LinksRejestr-Harcmistrzów-PL

​​REJESTR HARCMISTRZÓW PL

Rozkaz Naczelnika ZHP z dnia L.8/78 z dnia 21.07.1978 r.

Honorowy stopień instruktorski Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:

 

hm. Stanisław Adamczak – Komenda Chorągwi
hm. Irena Herman – Hufiec Wąchock
hm. Longina Janas – Hufiec Starachowice
hm. Danuta Klepacz– Hufiec Brody Iłżeckie
hm. Karol Nowak – Hufiec Skarżysko
hm. Władysław Popek – Hufiec Ostrowiec
hm. Józef Węglarski – Hufiec Ostrowiec
hm. Mieczysława Wojciechowska – Hufiec Starachowice
hm. Jerzy Osmólski – Komenda Chorągwi
hm. Maria Praga – Komenda Chorągwi

 

Rozkaz Naczelnika ZHP z dnia L.7/79 z dnia 15.07.1979 r.

Honorowy stopień instruktorski Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:

 

hm Stanisław Kurcman - Komenda Chorągwi
hm Marek Piwowarski - Hufiec Bodzechów
hm Danuta Cielecka - Hufiec Bodzechów
hm Wiesław Wieżel - Hufiec Ostrowiec Św.
hm Zofia Nowakowska - Hufiec Ostrowiec Św.
hm Wiesława Bednarska - Hufiec Pińczów
hm. Alicja Wieczorek - Hufiec Kazimierza Wielka
hm Władysław Fornal - Hufiec Końskie
hm Mieczysław Grzywacz - Hufiec Jędrzejów
hm Tadeusz Zaich - Hufiec Miechów
hm Daniela Uchto - Hufiec  Miechów

 

Rozkaz Naczelnika ZHP L.8/80 z dnia 22 lipca 1980r.

Honorowy stopień instruktorski Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:

hm.  Józef Bereszko - Komenda Chorągwi
hm. Teresa Lewińska - Hufiec Ostrowiec
hm. Wojciech Borycki
hm. Danuta Łabuszewska
hm. Jerzy Cichy
hm. Leszek Marciniec - Hufiec Busko
hm. Franciszek Cierlik
hm. Henryka Moćko - Komenda Chorągwi
hm. Juliusz Hrouda - Komenda Chorągwi
hm Janina Pierścińska - Komenda Chorągwi
hm. Andrzej Gwardecki
hm. Jerzy Siniarski - Hufiec Miechów
hm. Aleksandra Kania
hm. Józef Sułek
hm. Janina Kłodawska – Odo - Komenda Chorągwi
hm. Ryszard Stefan Werens - Hufiec Końskie
hm. Franciszek Miecik
hm. Władysława Zuchara

 

Rozkaz Naczelnika ZHP L.29/83 z dnia 22.07.1983 r.

Honorowy Stopień Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:

Krystyna Bereszko - Hufiec Nowa Słupia
Danuta Bukała - Hufiec Ostrowiec Św.
Maria Dudek – Hufiec Miechów
Edward Gągorowski - Hufiec Łopuszno
Henryk Gluza
Stanisław Jasiński - Hufiec Kielce miasto
Roman Kaczmarek - Hufiec Włoszczowa
Telimena Kępka
Franciszek Konarski
Janina Kotwica Biber - Hufiec Skarżysko
Stanisław Kruk - Hufiec Kielce miasto
Aleksander Maderak - Hufiec Kielce miasto
Halina Maśląg - Hufiec Książ Wielki
Stefania Mazur
Helena Mitura
Maria Mysior
Antoni Piasta - Hufiec Jędrzejów
Stanisława Sadłos
Zofia Saletra - Hufiec Bieliny
Stanisław Saltarski - Hufiec Kazimierza Wielka
Maria Sobala
Antoni Wychowaniec - Hufiec Łopuszno

 

Rozkaz Naczelnika ZHP L.9/84 z dnia 22.07.1984 r.

 

Honorowy Stopień Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:

Halina Barchan - Komenda Chorągwi
Zenon Borowiec - Hufiec Skarżysko
Maria Brzoza - Komenda Chorągwi
Maria Cegielska - Komenda Chorągwi
Helena Dąbrow
Seweryn Dąbrowski - Komenda Hufca Kielce
Anna Fietkiewicz
Urszula Gola
Zdzisława Kozłowska
Kazimiera Traskiewicz - Komenda Hufca Nowiny
Marianna Kurobieńska
Stanisław Majcher
Maria Matyjasek
Krystyna Mikułko - Hufiec Łagów
Sabina Mitręga
Krystyna Obarska - Hufiec Suchedniów
Ewa Pogorzelska - Komenda Chorągwi
Mirosław Szlęzak - Hufiec Starachowice
Alojzy Sobura - Komenda Chorągwi
Sylwester Staniszewski - Hufiec Starachowice
Danuta Wojak

 

Rozkaz Naczelnika ZHP L.8/85 z dnia 22.07.1985 r.​

Honorowy Stopień Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:

Jerzy Bernaciak – Hufiec Starachowice
Jadwiga Horyń – Hufiec Miechów
Teresa Kempińska – Hufiec „Nad Kamienną"
Jadwiga Kurcman – Komenda Chorągwi
Maria Myśliwiec – Hufiec Bieliny
Anna Piasecka – Hufiec Jędrzejów
Zdzisław Rauszer – Hufiec Skarżysko
Stanisław Wiącek – Hufiec Starachowice
Zofia Wiązowska – Hufiec Starachowice

 

Rok 1986

Rozkaz Naczelnika ZHP L.8/86 z dnia 22.07.1986 r.

Honorowy stopień instruktorski Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:

 

  1. Leokadia Kozieł – Hufiec Nad Kamienną
  2. Wanda Kwietniewska – Hufiec Starachowice
  3. Antoni Lechowski – Hufiec Busko
  4. Jadwiga Młynarczyk – Hufiec Końskie
  5. Elżbieta Rudzka               – Hufiec Kielce
  6. Ewa Sapa – Hufiec Kielce
  7. Halina Semik – Hufiec Kielce
  8. Alicja Stachurska – Hufiec Skarżysko
  9. Ewa Tworkowska – Hufiec Włoszczowa
  10. Irena Zimnoch – Hufiec Końskie
  11. Helena Ziółek – Hufiec Skarżysko

     

    Rozkaz Naczelnika ZHP L.8/87 z dnia 22 lipca 1987

    Honorowy stopień instruktorski Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:
  1. Edmund Fuchs – Hufiec Kielce
  2. Jadwiga Wanda Górecka – Hufiec Stąporków
  3. Danuta Hrouda – Hufiec Skarżysko
  4. Jerzy Jeliński – Komenda Chorągwi
  5. Jerzy Kończak – Hufiec Ostrowiec
  6. Maria Machała -  Hufiec Kielce
  7. Czesław Malinowski – Hufiec Końskie
  8. Izabella Miernik – Hufiec Suchedniów
  9. Teresa Nowak – Hufiec Skarżysko
  10. Małgorzata Orłowska – Hufiec Świętokrzyski
  11. Marian Podziemski – Hufiec Skarżysko
  12. Waldemar Szkatuła – Hufiec Końskie
  13. Bogusława Węglowska – Hufiec Mirzec
  14. Mieczysław Żmijewski – Hufiec Suchedniów

     

    Rozkaz Naczelnika ZHP L.8/88 z dnia 22 lipca 1988 r.  

    Honorowy stopień instruktorski Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:
  1. Wanda Bonio – Hufiec Mirzec
  2. Krystyna Borowiec – Hufiec Starachowice
  3. Teresa Ciulek – Hufiec Końskie
  4. Stanisław Fidos – Hufiec Końskie
  5. Józef Jakubowski – Hufiec Skarżysko
  6. Kazimierz Jęczmyk – Komenda Chorągwi
  7. Bogdan Kołomański – Hufiec Skarżysko
  8. Maria Konarska – Hufiec Końskie
  9. Maria Kowalczyk – Hufiec Jędrzejów
  10. Jadwiga Kowalska – Hufiec Ostrowiec
  11. Janina Malżycka – Hufiec Jędrzejów
  12. Irena Niemiec – Hufiec Jędrzejów
  13. Ewa Ponikowska – Hufiec Nowa Słupia
  14. Sabina Skrzynecka – Hufiec Stąporków
  15. Helena Szcześniak – Hufiec Stąporków
  16. Maria Węgrzyn – Hufiec Nowa Słupia
  17. Stanisław Woźniak – Hufiec Ostrowiec Św.
  18. Jan Żurowski – Hufiec Kielce

     

    Rozkaz Naczelnika ZHP L.9/89  z dnia 22 lipca 1989 r.  

    Honorowy stopień instruktorski Harcmistrza Polski Ludowej otrzymali:
  1. Adam Bałczewski – Hufiec Ostrowiec
  2. Jerzy Białek – Hufiec Miechów
  3. Władysława Duda – Hufiec Świętokrzyski
  4. Karol Fijałkowski – Hufiec Kielce
  5. Teresa Franszczak – Hufiec Suchedniów
  6. Teresa Gajda – Hufiec Kielce
  7. Franciszek Gładysz – Hufiec Suchedniów
  8. Teodora Klefas – Hufiec Nowa Słupia
  9. Henryk Kołodziejczyk
  10. Barbara Kwiatkowska – Hufiec Mirzec
  11. Lucyna Młodawska – Hufiec Stąporków
  12. Maria Nowak – Hufiec Pińczów
  13. Barbara Olszowy – Hufiec Końskie
  14. Leszek Osterczy – Hufiec Kielce
  15. Teodozja Owczarczyk – Hufiec Busko
  16. Krystyna Pałys – Hufiec Busko
  17. Maria Pyrek – Komenda Chorągwi
  18. Ryszard Szych – Hufiec Pińczów
  19. Jacek Ziółek – Hufiec Skarżysko